Районна газета

«PROZORRO» ЗЕКОНОМИЛА 1 МЛН. 330 ТИС. ГРИВЕНЬ

Про це повідомила перший заступник голови Білопільської райдержадміністрації Олена НІКІТЕНКО в ході засідання робочої групи з питань проведення закупівлі товарів через систему «PROZORRO».

«З початку року розпорядниками бюджетних коштів було проведено 209 закупівель через електронну систему «PROZORRO» на загальну суму близько 11 млн. грн., економія бюджетних коштів склала 1329,4 тис. гривень», - зазначила Олена Нікітенко.

Основними предметами закупівлі були: продукти харчування для шкіл, медикаменти, комп’ютерна техніка, металопластикові вікна та двері, бензин, ремонти приміщень, дрова та тверде паливо. Найактивнішими по використанню системи «PROZORRO» є відділ освіти Білопільської райдержадміністрації та комунальний заклад районної ради «Білопільська центральна районна лікарня». Протягом звітного періоду долучилися до електронних закупівель Білопільська, Ворожбянська міські, Верхосульська сільська рада та Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів як юридична особа.

«Закупівля товарів через електронну систему «PROZORRO» це, перш за все, економія бюджетних коштів, раціональне їх використання, які можна спрямувати на зміцнення матеріально-технічної бази закладів та інше», - сказала перший заступник у ході засідання.

Розпорядникам бюджетних коштів вказано на персональну відповідальність за прозорістю здійснення державних закупівель та прозорістю використання бюджетних коштів.