Районна газета

ОБГОВОРИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Білопільської райдержадміністрації Олена НІКІТЕНКО провела нараду з питань освоєння Білопільською міською радою коштів виділених з Державного фонду регіонального розвитку та коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2016 році по інвестиційним об’єктам

Заступники Білопільського міського голови Олександр КОЖУХОВ та Олександр ВАКУЛЕНКО розповіли про використання виділених державних коштів на об’єктах будівництва.

Каналізаційна насосна станція № 1 і каналізаційний колектор в м. Білопілля (реконструкція) – кошти державного фонду регіонального розвитку.

Реконструкція міського парку ім. Т.Г. Шевченка, м. Білопілля (1849,0 тис. гривень); будівництво багатофункціонального спортивного майданчика з синтетичним поліуретановим покриттям по вул. Клубній, м. Білопілля (462,0 тис. гривень); будівництво по об’єкту: «Вуличне освітлення на сонячних батареях в селищі Перемога» (245,2 тис. гривень) - кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Як зазначила Олена Нікітенко кошти державного бюджету виділені на реконструкцію каналізаційної насосної станції та на будівництво спортивного майданчика міською радою освоюються, підрядні роботи розпочаті, ведуться згідно графіка.

В той же час кошти виділені на реконструкцію міського парку ім. Т.Г. Шевченка не освоюються. Керівництво міської ради зволікає з даного напрямку роботи.

Керівництвом райдержадміністрації надані рекомендації щодо використання виділених державних коштів до кінця бюджетного року в повному обсязі, наданих Білопільській міській раді.