Районна газета

ОГОЛОШЕНО ДОДАТКОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ НА ФІНАНСУВАННЯ З ДФРР

Відбір проектів проводиться за трьома напрямками: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів. Термін подання заявок  – до 15 квітня

Проведення додаткового конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, відбувається відповідно до положень статті 241 Бюджетного кодексу України.

Основні умови та критерії конкурсного відбору не змінюються. Водночас, законодавчо прописано, що інвестиційні проекти, які мають на меті проведення заходів з енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, обов’язково підлягають проходженню державної експертизи з енергозбереження.

Для участі у конкурсному відборі проекти подаються за підписом керівника заявника у 2-х примірниках, оформлених відповідно до вимог Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами від 01.04.2016 № 80).

Крім того, проекти обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР http://dfrr.minregion.gov.ua/ в термін до 15 квітня 2017 року.

Документи приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2 (6 поверх, каб. 103). Телефон для довідок: (0542) 62 03 35 (Гайдук Оксана Володимирівна), e-mail:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .