Районна газета

Оргкомітетом Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів для програми Global Best Practice Programme

Організаційним комітетом виставки Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme 

Місія Global Best Practice Programme покликана сприяти поширенню інформації про проекти, яким вдалося досягти відчутних результатів у процесі пошуку рішень найбільших світових викликів та досягненню цілей сталого розвитку ООН, і які можуть бути легко застосовані, відтворені та розвинуті у різних частинах світу.

Впродовж періоду роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО – 2020», яка відбудеться у Дубаї (ОАЕ) з 20.10.2020 – 10.04.2021,  програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн-учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

 Оргкомітет виставки «ЕКСПО – 2020» очікує на участь проектів, які покликані вирішувати виклики у наступних сферах:

  1. Інклюзивне та дієве надання послуг.
  2. Засоби до існування та розвиток підприємств.
  3. Життєздатні середовища існування.
  4. Соціальний розвиток.
  5. Харчова та енергетична безпека, доступ до питної води.

До участі у програмі запрошуються уряди, корпорації, міжнародні організації, неурядові організації,  представники академічних кіл та громадянського суспільства.

Кінцевий термін для подачі заявок визначено 30 червня 2019 року. Додаткову інформацію про програму можна отримати за посиланнями: https://youtu.be/8-dbRPu5doU; https://www.expo2020dubai.com/en/whats-new/expo-stories/20181127-bpp.