Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців для голосування на  місцевих виборах, які відбудуться  25 жовтня 2015 року, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білопільської районної державної адміністрації

Особливо це стосується виборців, які голосуватимуть вперше та виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних  даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни персональних даних виборця – ще й документ, який підтверджує ці зміни.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться в приміщенні Білопільської райдержадміністрації за адресою: м.Білопілля, вул.Старопутивльська, 35, кабінети № 16, 17,  телефон  для довідок  7-15-10.

Крім того, кожен виборець може перевірити свої персональні дані  через мережу Інтернет безпосередньо зайшовши  до Особистого кабінету виборця за веб-адресою сайту http://www.drv.gov.ua/