Районна газета

ЩЕ 9 ГРОМАД СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ СУЧАСНІ ЦНАПИ, МОДЕРНІЗОВАНІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

Програма «U-LEAD з Європою» публічно оголосила результати третього раунду відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП)

До вже відібраних 10 громад з Сумської області приєднаються нових 9 громад, ЦНАПи яких в рамках реалізації Програми U-LEAD будуть модернізовані до європейського рівня. Це Білопільська, Буринська, Дубов’язівська, Кириківська, Комишанська, Чернеччинська ОТГ, міста Конотоп, Лебедин, Охтирка.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до належного функціонування ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади у квітні 2019 року разом з експертами Сумського центру розвитку місцевого самоврядування.

Для громад, які не стали переможцями цього раунду відбору, звертаємо увагу, що буде ще один шанс (4-раунд). Сумський ЦРМС разом з облдержадміністрацією сьогодні розробляє Спроможну мережу надання адміністративних послуг в межах Сумської області, яку планують презентувати на початку квітня 2019 року.

За інформацією Сумського центру розвитку місцевого самоврядування