Районна газета

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Білопільському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 15 сесії Білопільської районної ради 7 скликання від 24.1-.2017 року (зі змінами від 31.-1.2018, 21.03.2018) районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 30 квітня по 30 травня включно подати в Комунальну установу «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, тел. (0542) 65-91-17, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ) заяву та документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Білопільському районі на 2017-2020 роки.

Засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 14 червня 2018 року о 14-00 годині в приміщенні Білопільської районної ради (зал засідань) за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, 2 поверх.

За більш детальною інформацією та переліком документів на участь у конкурсному відборі проектів звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської райдержадміністрації (м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, 2 поверх, каб. 26 або за телефоном 9-20-88).