Районна газета

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ІВАНА ГОЛОВЧЕНКА

В актовій залі Білопільської музичної школи відбувся літературно - мистецький вечір талановитого митця, письменника, композитора Івана ГОЛОВЧЕНКА

Глядачі познайомилися із новою збіркою поезій «Життям гаптований вінець», переконалися у багатогранності таланту видатного земляка. Адже у виконанні Івана Головченка цього вечора звучали вокальні твори, шедеври зарубіжної та вітчизняної класики. Натхненно і проникливо звучали твори українського пісенного мистецтва, такі як «Пісня про рушник», «Марічка» «Осіннє золото», «Впали роси на покоси».

Слова щирої подяки за популяризацію вокального, хорового мистецтва, Івану Головченку висловила заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

Серед присутніх гостей також метри нашого хорового мистецтва: Василь Миколайович ДЕРКАЧ, заслужений працівник культури України, Іван Григорович ДЕЙНЕКА, голова обласного відділення Всеукраїнської музичної Спілки, Микола Андрійович ПАСЬКО, знаний в нашій області і за її межами виконавець українських народних творів, земляки із Недригайлівщини, журналіст Іван Тимофійович БОЙЧЕНКО та друг юності Володимир Михайлович ДУДЧЕНКО. Вони відзначили багатогранність творчої особистості, його патріотизм і активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток культури району та області.

Директор Білопільської музичної школи Валерій ДОЙНІКОВ щиро дякував Івану Петровичу за активну творчу діяльність, за те, що він є справжнім прикладом для молодого покоління, надзвичайно працелюбний і в постійному творчому пошуку.

Особливо неповторну і творчу атмосферу вечора створили ведуча Наталія ЯРОВА, а також Людмила КАЛИНОВСЬКА та Віктор КИЗЕНКО, які підібрали цікаві відеоматеріали та забезпечили якісний музичний супровід.