Районна газета

ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «ПИТАННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ЗАВЖДИ БУЛИ І Є У ПРІОРИТЕТІ ДІЯЛЬНОСТІ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ»

У Сумській області з 13 по 16 серпня 2019 року групою офіцерів Оперативного командування «Північ» була проведена перевірка установ, організацій, підприємств з питань організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних

Під час зустрічі з перевіряючими тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК наголосила: «Сумська область –прикордонна. Тому питання військового обліку завжди були і є в пріоритеті діяльності обласної влади».

Офіцерами Оперативного командування «Північ» спільно з посадовими особами Сумського обласного військкомату, сектору з питань мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації були перевірені апарат облдержадміністрації, Сумський міськвиконком, апарат Сумської райдержадміністрації, військові комісаріати, Сумський прикордонний загін та ряд інших організацій, установ та підприємств області.

Підбиваючи підсумки перевірки на службовій нараді під головуванням Ірини Купрейчик, керівник групи полковник Володимир СОЛОЩЕНКО сказав: «Хочу висловити щиру подяку керівництву області та підприємств за ту роботу, яку ви проводите в питаннях військового обліку».