Районна газета

У БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВШАНУВАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

У районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

«Захист рідної землі завжди був справою честі. Саме тому це свято стало символом мужності і самовідданості. Захисники України – це всі ми – українці!», - на цьому наголосив у своєму виступі голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

«Це визначний день для кожного, хто віддав свої знання, силу, професіоналізм та мужність - справі захисту нашої держави. Сьогодні це особливим чином стосується жителів Білопільського району, які стали учасниками АТО та ООС на сході України. На превеликий жаль 14 з них загинули під час виконання бойового завдання», - сказав посадовець.

На завершення Володимир Верещагін сказав: «Найщиріші слова вдячності ветеранам та учасникам Другої світової війни, ветеранам УПА, військовослужбовцям і воїнам запасу, - батькам солдатів. Від усього серця бажаю всім вам здоров'я, довголіття, Божого благословення на довгі роки та миру! А Покров Пресвятої Богородиці завжди оберігає та охороняє вас!».

До привітань приєдналися заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО.

Цього дня вшанували захисників України жителів - Білопільського району, яким вручили Почесні грамоти Білопільської районної державної адміністрації Білопільської районної ради та Білопільської міської ради.

Після урочистої частини присутні переглянули святкову концертну програму, яку підготували працівники культури району.