Районна газета

ЗВІТУВАЛА БІЛОПІЛЬЩИНА

У Білопільському районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів та солістів Білопільщини «Вінок України сплітаю з талантів рідного краю» в рамках обласного культурно-мистецького фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області

У фойє закладу демонструвалася виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Мистецькі барви Білопільщини», окрасою якої стали короваї та вишиті рушники, презентовані сільськими радами району та старостатами Миколаївської об’єднаної територіальної громади.

На святі були присутні почесні гості: заступник начальника - начальник відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса ГРИЦАЄНКО,голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН та заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, які привітали присутніх та вручили відзнаки.

«Всім нам є чим гордитися – ми гордимося славетною історією нашого краю, нашими талановитими і працьовитими людьми. Білопільщина багата не тільки на співочі таланти, а і славиться умільцями народного ремесла, вироби яких відомі далеко за межами району та області. Сьогодні дуже важливим є повернення до традицій, і саме такі заходи сприяють цьому і об’єднують. А найголовніше для нас нині – згуртованість і мир у нашій рідній державі», - сказав у своєму вітальному слові Володимир Верещагін.

Яскравою і різноманітною була концертна програма, де свою виконавську майстерність продемонстрували аматорські колективи вокального, хореографічного та інструментального жанру.

Учасникам фестивалю від голови Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, управління культури Сумської обласної державної адміністрації, керівництва Білопільського району подаровані квіти.

Творчий звіт став справжнім мистецьким святом, сповненим світлом, гармонією і радістю. Атмосфера фестивалю була святковою, а його програма склала яскраву музичну палітру, яка в черговий раз підтвердила, яка щедра на таланти наша Білопільщина.