Районна газета

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ ПРАЦІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ

13 червня в Білопільському районному будинку культури відбулася творча лабораторія «Художнє оформлення інтер’єру клубного закладу культури. Тематичне оформлення сцени під час проведення культурно-масових заходів»

Захід проходив на двох локаціях. В глядацькій залі будинку культури  відбулася теоретична частина, під час якої начальник відділу культури і туризму Білопільської райдержадміністрації Світлана ЛУКОВА акцентувала увагу на основних аспектах діяльності клубних закладів.

Методисти Ірина НАГОРНА та Лідія БРАЖНИК надали методичні рекомендації щодо проведення заходів з відзначення 22-ї річниці Конституції України і участі в районному фестивалі творчо-обдарованої та талановитої молоді «Таланти твої, Білопільщино».

Методист Ольга ШВАГЕР представила презентацію «Художнє оформлення інтер’єру клубного закладу культури» та спільно з вихователем Білопільського дитячого будинку Лілією СІРЕНКО - «Тематичне оформлення сцени під час проведення культурно-масових заходів».

Потім учасники лабораторії перейшли до фойє будинку культури, де майстриня-аматор Олена НАЗАРЕВСЬКА провела майстер-клас з виготовлення квітів з паперу. Працівники клубних закладів із захопленням взяли участь у створенні об’ємних паперових квітів, що використовуються при оформленні сцени.