Районна газета

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ

05 вересня в Білопільському районному будинку культури відбулася творча лабораторія «Event - менеджмент: тенденції та розвиток»

Інноваційні форми роботи цього дня вивчали директори та художні керівники сільських будинків культури, завідувачі дозвілевих об’єктів та сільських клубів.

Відкрила заняття начальник відділу культури і туризму Білопільської районної державної адміністрації Світлана ЛУКОВА, яка наголосила на актуальності зазначеного питання в роботі сільських закладів культури.

Основну тему заходу розкрила заступник директора Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Людмила ГУРАЛЬ під час проведення event – лабораторії «Створюємо подію разом». Учасники семінару не тільки ознайомилися з поняттям event, визначенням завдань та розробкою його концепції, взяли участь в  практичному занятті.

Методист по художній самодіяльності Тетяна НЕДАЙВОДА надала методичні рекомендації щодо відзначення Дня захисника України, методист по організації дозвілля та роботі з дітьми і молоддю Лідія БРАЖНИК розповіла про хід виконання районної комплексної програми «Молодь Білопільщини» та поставила завдання з виконання даної програми.