Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ 74-у РІЧНИЦЮ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ ІЗ УКРАЇНИ

Керівництво, жителі району та міста зібралися біля Меморіалу загиблих воїнів для того, щоб низько вклонитися ветеранам та вшанувати пам'ять тих, хто поклав своє життя на захист Батьківщини

«28 жовтня ми разом з усією державою відзначаємо 74 річницю вигнання нацистських окупантів із України. Нині ми знову змушені виборювати право на свободу. Наш святий обов’язок – захистити країну, зберегти її для прийдешніх поколінь як 74 роки тому наші батьки і діди захистили рідну землю», - зазначив у коментарі голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

Посадовець сказав, що нині синам України знову доводиться боронити свою державу у неоголошеній війні, яка вже забрала життя героїв, серед яких – і жителі Білопільського району.

«Саме ветерани служать прикладом патріотизму, сміливості, стійкості, оптимізму, справедливості й доброти для молодшого покоління. Наше завдання зараз – припинити неоголошену війну. Людство має рухатися шляхом гуманізму і демократії», - зазначив очільник району.

Посадовець побажав кожному ветерану міцного здоров'я, бадьорості духу, щасливого довголіття, а всім жителям Білопільщини – гідного європейського життя під мирним небом суверенної держави.

Керівництво району, жителі міста вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів, Меморіалу «Алея Слави героям АТО», пам’ятного знаку воїнам-афганцям, пам’ятнику Т.Г. Шевченку, пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС та меморіалу жертвам політичних репресій та голодоморів.