Районна газета

ГЕРОЇВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ГЕРОЇВ АТО ВШАНУВАЛИ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

П’ять роки тому 21 листопада у Києві на Майдані Незалежності розпочався мирний мітинг у підтримку європейського вибору України. Уже через три дні близько 100 тис. людей вийшли на опозиційний мітинг на Європейській площі… Це вже була справжня революція – Революція гідності…

З нагоди Дня Гідності і Свободи влада та громадськість Білопільщини поклали квіти до Меморіалу «Алея Слави героїв АТО»тахвилиною мовчання вшанували Героїв, які ціною власного життя відстоювали демократичні цінності та право на майбутнє спочатку на Майдані, а потім і на східному фронті, у війні з російським агресором, який хоче позбавити нас Свободи та Незалежності.

«Увесь світ відзначає, що Україна - це територія гідності і свободи. Підтвердженням цього є події, які відбулися в листопаді 2013 року, коли українці продемонстрували свій європейський вибір, своє прагнення до свободи, мужність, самовіддачу, патріотизм і самопожертву. Низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які є гордістю й прикладом жертовності для майбутніх поколінь. І поки триває боротьба за ідеали Майдану, закликаю всіх до єдності й порозуміння», - сказала у своєму виступі заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

До учасників мітингів з промовами звернулися заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО.

Також квіти покладені до пам’ятника Великому Кобзарю Тарасу Григоровичу Шевченку.