Районна газета

«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

В районному будинку культури відбулося районне мистецьке героїко – патріотичне свято «З Україною в серці», присвячене Дню Гідності та Свободи

«Шлях до Свободи України був довгим і нелегким. Майдан 2004-го, який став символом Свободи та Революція Гідності 2013-го, продемонстрували усьому світові наше прагнення до гідного, європейського і щасливого життя. Сьогодні ми сміливо говоримо: «Україна – це територія Гідності та Свободи», - такими словами розпочався фестиваль.

З вітальними словом до учасників свята та глядачів звернулася заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, яка зазначила: «Мільйони українців на рідній землі і в багатьох країнах Європи та Світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів знищити наше прагнення жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших рядах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої «Небесної Сотні», які віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави. Ми й досі проходимо нелегкий шлях, демонструючи свій європейський вибір, свою гідність, своє прагнення до свободи. Ми вчимося вирішувати найскладніші проблеми у мирний та цивілізований спосіб. Але вороги бояться, що Україна стане сильною демократичною державою, що тут зростатимуть покоління вже вільних людей».

«У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно об’єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Нашу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе. І саме з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції і операції об’єднаних сил та відзначення Дня Гідності та Свободи сьогодні ми проводимо районний мистецький героїко-патріотичний фестиваль «З Україною в серці». Хай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у домівках наших жителів», - сказала Ольга Нестерович.

Хвилиною тиші учасники та гості свята вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради спасіння України, заради миру на нашій землі.

З промовами виступили і заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО.

У виконанні талановитих учасників свята глядачі почули та побачили героїко-патріотичні пісні, вірші та хореографічні композиції.

«Шановні білопільці! Давайте будемо гідними наших героїв земляків, які поклали життя за нашу з вами свободу, наших великих патріотів. Адже у нас спільний дім – Україна. Бережімо ж свою державу, свою мову, свою землю і будемо робити добрі справи, благородні вчинки заради нашої перемоги, заради світлого майбутнього нашої держави – України», - такими словами завершилось свято.