Районна газета

У БІЛОПІЛЛІ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЗАСЯЯЛА ВОГНЯМИ МІСЬКА ЯЛИНКА

На центральній площі міста розгорнулося цікаве театралізоване дійство

«Сьогодні, у День Святого Миколая, ми відкриваємо цю прекрасну новорічну ялинку. В останні передноворічні дні кожен з нас озирається на прожитий рік, що минув, на здобутки і втрати, для того щоб усвідомити, чим пишатися, і що необхідно змінити», - сказала під час виступу заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

«Вітаю всіх жителів Білопільського району з Днем Святого Миколая, наступаючими новорічними та різдвяними святами, бажаю всім здоров'я, віри, успіхів. Нехай у ваших домівках завжди панує мир, злагода, щастя, тепло і затишок», - сказала посадовець.

Привітали мешканців міста та гостей свята з Днем святого Миколая та наступаючими новорічно-різдвяними святами заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО.

Дітлахи та жителі міста станцювали хороводи навколо новорічної ялинки, після чого разом із Святим Миколаєм запалили новорічні вогні на ній.

Жителі Білопільщини переглянули цікаву концертну програму з іграми, розвагами, конкурсами, а діти ще й отримали солодощі від Святого Миколая.