Районна газета

«З ПЕРЕДЗВОНОМ НА ПОРІГ ВЖЕ СТУПАЄ НОВИЙ РІК»

У приміщенні центру культури і дозвілля «Україна» працівниками Білопільського районного будинку культури для дітей міста проведено яскравий, веселий та запальний новорічний ранок «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік»

Діти переглянули казку за участю найголовніших новорічних дійових осіб: Діда Мороза, Снігуроньки, Сніговика, чарівної Феї, шкідливої Абракадабри, грайливої Веселушки, символу Нового року Свинки.

Прикрашена ялинка, святкові новорічні хороводи, ігри з Дідом Морозом, конкурс на кращий карнавальний костюм, пісні, вірші, танці – все було на цьому святі.

Свої творчі надбання присутнім дарували солісти Білопільського районного будинку культури Ірина МЕЛЬНИК, Вероніка БУЙВОЛЕНКО, Тетяна СУМАРОКОВА, Богдана ФІЛОНЕНКО.

Теплими оплесками зустрічали глядачі солістку Воронівського сільського будинку культури Анну ЗАЇЧКО.

Танцювальну композицію «Під новий рік» підготував хореографічний колектив «Веселушки» Білопільської музичної школи, викладач Анна КУПЧЕНКО.

Малеча, разом з батьками отримала багато незабутніх вражень, позитивних емоцій та максимум задоволення від свята, а від Діда Мороза і Снігуроньки солодощі, сувеніри та фото на згадку.