Районна газета

ГЕРОЇ В ПАМ’ЯТІ НАВІЧНО

Напередодні другої річниці від дня загибелі учасника антитерористичної операції Юрія Володимировича ЩЕРБИНИ в селі Крижик Кальченківської сільської ради відбулись заходи із вшанування пам’яті загиблого Героя

До могили Юрія Щербини квіти поклали голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег УСЕНКО, Кальченківський сільський голова Ольга ЛОПАТКА та жителі села.

Зі щирими словами співчуття до присутніх звернулись Володимир Верещагін, Олег Усенко та Ольга Лопатка.

У своєму виступі очільник району зазначив, що на жаль жорстока війна забирає від нас молодих, сповнених життєвих сил та енергії чоловіків, в числі яких опинився і Юрій Щербина, люблячий син, чоловік та батько. Ніякою ціною ми ніколи не зможемо повернути до життя наших захисників, полеглих за незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції. І сьогодні священним обов’язком кожного громадянина є пам’ять про їх подвиг, виявлений у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет України.