Районна газета

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ РОДИННОЇ ТВОРЧОСТІ «ВІД РОДУ ДО РОДУ» ЗІБРАВ ТАЛАНОВИТІ РОДИНИ

В центрі культури і дозвілля «Україна» відбувся районний фестиваль родинної творчості «Від роду – до роду», присвячений Міжнародному дню вишиванки

На свято зібралися люди, у яких народна творчість живе в серцях, душах, сім’ях, живе у їхніх родинах.

Привітали учасників фестивалю заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ та керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег УСЕНКО.

«Родина повинна бути джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності - це те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Саме у сім’ї повинні поважатися традиції, прививатися любов до Батьківщини, шана до інших людей. Дуже добре, коли в родині панує гармонія і взаємопорозуміння, де рівноправно поважаються права кожного її члена. А коли така сім’я ще й талановита, має спільну творчу справу,то це приклад сімейних стосунків для інших. Приємно, що багато талантів серед вас, які ви розвиваєте, плекаєте, передаєте свої вміння іншим», - сказала у своєму виступі Ольга Нестерович.

Посадовець побажала всім сім’ям взаєморозуміння, добра, добробуту, щирих друзів, слухняних і здорових дітей, достатку та радості.

У фестивалі взяли участь Любов ШАЛАБАЙ з донькою Богданою та сином Станіславом з Куянівки, Олександру та Анастасія ГЛУХОДІД з Воронівки, Людмила та Микола ГЕРАСИМЧУКИ із села Ганнівка –Вирівська, Єлизавета та Анастасія МОЙСЕЄНКО з Білопілля, Оксана СОХАНЬ із своєю внучкою Ярославою з Воронівки, Тетяну УСТІЛКА із сином Олександром з Білопілля, Рита БРАЖНИК із сином Олександром та невісткою Марією з Білопілля, сім’я САВЧЕНКО із села Вири, родина КОНОПЛЯННИК з міста Білопілля, сім’я НЕЧИПОРЕНКІВ із села Вири, родина АНДРУХОВИХ з села Павлівка, родина НЕМЧЕНКО із села Річки, родина НАГОРНИХ із села Куянівка та родинА КОСОГОВИХ з села Терещенки,

Також на святі були представлені роботи умільців декоративно-прикладного мистецтва – родин ЛАБУНЕЦЬ, РИБАЛОК, КОЛОТИГІНИХ, МАКСИМЕНКІВ ТА КОРНІЄНКІВ.

Всі учасники фестивалю отримали чудові подарунки.