Районна газета

ДУША ПОЕТА ПРОМОВЛЯЄ СЛОВОМ

22 липня особливий день у історії України. 75 років тому у 1944 році в далекій Празі перестало битися серце Олександра Олеся - великого поета, справжнього патріота рідної землі, поета журби і радості.

До 75-ї річниці від дня смерті видатного лірика, поета-земляка Олександра Олеся працівниками Комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна бібліотека імені О.Олеся» проведено ряд заходів.

На площі перед приміщенням бібліотеки була оформлена виставка-вернісаж «Шануймо Олесеве слово» та проведений лібмоб «Олександр  Олесь: велич особистості». На виставці представлені книги, світлини, матеріали із періодичних видань, цитати з патріотичних віршів Олеся, дитячі малюнки, які дозволяють доторкнутися до творчих надбань поета, ближче познайомитися з життєвим і творчим шляхом нашого земляка.

Перехожим, зацікавленим дійством, були вручені пам’ятки-закладками «Знайомтесь: О.Олесь».

Бібліотекарі розповідали про письменника, знайомили з його біографією та запрошували до бібліотеки.

Вшановуючи пам’ять видатного земляка, учасники заходу - керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег Усенко , начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Світлана Лукова, бібліотекарі, працівники культури, члени районного літературного об’єднання «Вир», учнівська молодь міста Білопілля поклали квіти до пам’ятного знаку Олександра Олеся в сквері, який носить його ім’я.

Працівники центральної районної бібліотеки підготували поетичне коло «Бринять моїх пісень потоки».

Були покладені квіти і до меморіальної дошки на будинку-садибі О.Олеся (вул. Олеся,14). Біля будинку член літературного об’єднання «Вир» Наталія Валіївська прочитала власні вірші, присвячені О.Олесю.

Присутні зробили фото на згадку.

Олександра Олеся пам’ятають, його читають і ним захоплюються!