Районна газета

СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ «ЗІРКОВИЙ ШАНС»

На базі Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося урочисте відкриття відкритого районного фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс»

«Ми вирішили провести відкритий фестиваль вокального мистецтва «Зірковий шанс». Підтримка та розвиток обдарованості, талантів наших дітей, молоді є одним із пріоритетних напрямків освіти, і культури. Наше завдання - шукати і ростити таланти. Адже талановиті діти, молодь – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна і творча еліта держави, особистості творчі, яскраві, мислячі. Головною метою фестивалю є пошук та підтримка обдарованих дітей, які люблять пісню, вокальне мистецтво», - сказав голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, відкриваючи фестиваль.

Привітали учасників та гостей фестивалю також заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та секретар виконавчого комітету Ворожбянської міської ради Олена ВАЩЕНКО.

Перший відбірковий етап проводиться по сільським, селищній, міських радах, Миколаївській ОТГ на базі закладів культури та закладів освіти.

Сьогодні свою майстерність демонстрували представники Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (Поліна ПАВЛЕНКО (1-А клас) з піснею «Малюки», Олена КАЛЬЧЕНКО (5-Б клас) з піснею «Барви рідної землі», Єва НАГОРНА (7 клас) з піснею «Діти України», Сніжана КУКСА (9 клас) з піснею «Ми - Україна», Дар’я КОВАЛЕНКО (8 клас) з піснею «Тримайся, моя рідна Україно!», Єлизавета ТВЕРЕТІНОВА (9 клас) з піснею «Україна моя» та Оксана КОЛЕСНИК (вчитель фізики і математики) з піснею «Коли припиняться бої») та Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –ДНЗ №1 (Аріна ВАРАВКА (4 клас) з піснею «Омріяна земля», Віолетта ОХРІМЕНКО (5 клас) з піснею «Мир над Україною», Сніжана ДОРОНІНА (9 клас) з піснею «В чистім полі» та Яна ШЕЛУДЧЕНКО (8 клас) з піснею «Моя мама»).

Компетентне журі оцінювало виконавців за такими критеріями: вокальні дані, майстерність володіння голосом, сценічна культура, акторська майстерність та артистичність виконання.

ІІ етап районного фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс» відбудеться в місті Білопілля на базі районного будинку культури.

Переможці фестивалю візьмуть участь у святковій концертній програмі з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру та творчому звіті Білопільського району в рамках обласного культурно-мистецького фестивалю «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний».

Після виступу всіх учасників фестивалю Володимир Верещагін зазначив: «Ми шукаємо алмази, щоб зробити із них діаманти».