Районна газета

ВІДБІРКОВИЙ ТУР ФЕСТИВАЛЮ ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ЗІРКОВИЙ ШАНС» У КУЯНІВЦІ

Не одне покоління чарує українська народна пісня красою мелодії, глибиною почуттів, розмаїттям тем і образів. Вслухаємось у неї і відчуваємо, як у звуках змальовується краса рідного краю, як безпосередньо передаються в них теплота і щедрість сонячного літа, свіжість ранньої зорі, як бринить у неї щирість чистого кохання, почуття прекрасного і неповторний чаруючий колорит українського народу

Саме з метою популяризації вокального мистецтва, пошуку та підтримки обдарованих дітей, які люблять співати, відділом культури і туризму, відділом освіти, сектором молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації  було започатковано відкритий районний фестиваль вокального мистецтва «Зірковий шанс».

12 лютого на базі Куянівського навчально-виховного комплексу відбувся черговий відбірковий тур мистецького фестивалю. Вітаючи учасників заходу, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга ННЕСТЕРОВИЧ та Куянівський сільський голова Олексій ПАВЛЕНКО в своїх виступах зауважили, що «Зараз особливий час. Ми звертаємося до джерел пісенної творчості, бо з давніх часів при будь-яких обставинах український народ знаходив відраду в пісні. І як радісно усвідомлювати, що сьогодні на мистецькому небосхилі засяють нові зірочки».

А зірки цього дня дійсно засяяли. Глядачі отримали масу задоволення, емоцій та гарного настрою від виступів Владислава ВАЩЕНКА, Каміли ВІРЧЕНКО, Богдани СУПРУН, Тетяни ШВАДЧЕНКО, Марії НАГОРНОЇ, Світлани БИЧОК, Світлани ЧЕРЕВАНЬ, Іванки КАРНАУХ, Івана ТОМІНА, Михайла БАНІ, Яни ЛЕБІДЬ, Любові РУДЕЦЬКОЇ, Олени СІТАЛО із Куянівки, Ельвіри МАЛІК, Владислава та Рити КОСОГОВИХ з Терещенок. Занурившись у чарівний світ пісні, вдячні глядачі подарували всім учасникам концерту бурхливі оплески.

Як сказав видатний український співак Анатолій Мокренко «Взяти пісню у серце – значить, зберегти її, а заспівати – значить примножити». Тож щиро дякуємо учасникам фестивалю «Зірковий шанс» за те, що зберігають і примножують на щастя, на добро, на кращу долю, заради утвердження на землі ідеалів добра, любові і краси!