Районна газета

ВІДБУВСЯ ШАШКОВИЙ ТУРНІР

За підтримки сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації та Білопільського районного центру «Спорт для всіх» на базі Білопільського територіального центру соціального обслуговування населення відбувся шашковий турнір присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Учасників заходу привітали завідувач сектору молоді та спорту Маргарита АНДРУХОВА, головний спеціаліст сектору молоді та спорту Віктор КУРОЧКА та директор районного центру «Спорт для всіх» Петро БЕРЕСТОК.

БІЛЬШЕ 28 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗІБРАНО В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

З 01 до 30 квітня у Білопільському районі тривала Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!», метою якої був збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОЯВИТИ СЕБЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТЕРЕНОВІЙ ГРІ

На межі Тернопільської та Рівненської областей з 30 квітня по 05 травня відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці – 2019», що заснована на честь військ УПА, боронивших українську землю. Цьогорічна Гра буде присвячена відзначенню 75-річчя бою під Гурбами

Участь у Грі є безкоштовною, а вартість проїзду компенсуватимуть за наявності оригіналів квитків. З Тернополя, Львова і Дубно організатори заберуть учасників і відвезуть на автобусі у місце призначення, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.

МІЖНАРОДНИЙ ФЛЕШМОБ «ВЕЛИКИЙ ШЕВЧЕНКО»

9 березня виповнюється 205 років від дня народження Великого Кобзаря

Запрошуємо долучитись до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»!