Районна газета

Рік дитячої творчості в Білопільському районі

16 квітня 2013 року відбулося засідання організаційного комітету з проведення Року дитячої творчості у Білопільському районі, яку провів голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВИНОКУРОВ.

Рік дитячої творчості у 2013 році проводиться згідно ініціативи Президента Януковича, який підписав відповідний указ наприкінці минулого року. «На переконання Глави держави, 2013 рік має стати поштовхом для розвитку і модернізації позашкільної освіти, створення ефективної системи виявлення і реалізації талантів дітей, підтримки їх творчих, інтелектуальних, спортивних досягнень, вдосконалення виховної роботи з дітьми та організації їх змістовного дозвілля», - наголосив очільник району.

«Популяризувати дитячу естрадну пісенну творчість, виявляти талановиту музично обдаровану молодь, сприяти естетичному вихованню підростаючого покоління – пріоритетний напрямок роботи у нашому районі. Така робота проводиться закладами культури відповідно до районної програми «Молодь Білопільщини на 2012-2015 роки» та Програми роботи з обдарованою молоддю на 2011-2015 роки. Загалом для дітей та молоді в районі діє 109 клубних формування, де реалізують свої творчі здібності 1223 особи. У районі розвивають юні таланти Білопільщини молодіжний фестиваль творчо обдарованої молоді «Таланти твої, Білопільщино», фестиваль народної творчості «Білопільські візерунки», відкритий літературно-мистецький конкурс для дітей і молоді ім. О. Олеся «…І розітнувсь мій перший спів…», районний дитячий фестиваль-конкурс сучасної української пісні «Коли співають діти». Сьогодні в Україні, області та районі втілюються в життя Нові соціальні ініціативи Президента України: діти – майбутнє України, спрямовані на підтримку обдарованих дітей», - зазначив Володимир Винокуров.

Далі, за порядком денним, виступили члени організаційного комітету, які розповіли про виконання в Білопільському районі заходів, затверджених розпорядженням голови адміністрації, та розглянули перспективи подальшого їх впровадження.