Районна газета

ЗАМІСЬКИЙ ТАБІР «ДРУЖБА» ГОТУЄТЬСЯ ДО ОЗДОРОВЧОГО СЕЗОНУ

«Ми маємо вже сьогодні готуватися до літнього оздоровлення дітей так, щоб район показав якість роботи у цій сфері і високі показники, щоб ми могли максимально забезпечити дітям району повноцінне, ефективне оздоровлення. Наше завдання - докласти максимум зусиль, щоб діти Білопільщини мали змогу змістовно і головне - з користю провести літні канікули, щоб їхній відпочинок пройшов гармонійно, саме літні оздоровчі табори забезпечують поєднання фізичного та культурного розвитку дитини.»-, зазначив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВИНОКУРОВ 23 квітня 2013 року на нараді з питань підготовки заміського оздоровчого табору «Дружба» до оздоровчої кампанії 2013 року.

Директор табору Олександр ВОВК зазначив, що зараз у таборі проводяться ремонти приміщень, житлових будиночків, спальних корпусів, облаштовується територія, перевіряються та ремонтуються водопровідні мережі, озеленюється територія. До початку оздоровчої кампанії 2013 року табір буде готовий вчасно. Цьогоріч діти матимуть можливість не тільки оздоровитись, але й випробувати свої сили, виявити творчі здібності, знайти нових друзів.

Підсумовуючи результати наради голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Винокуров наголосив, що надання дітям району якісних оздоровчих та відпочинкових послуг цілком залежить від безумовного виконання плану заходів та спільної, координованої роботи всіх причетних до цього структур і організацій.