Районна газета

ОСОБЛИВА УВАГА – НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОМУ ВИХОВАННЮ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

У цьому переконані учасники «круглого столу» на тему «Національно - патріотичне виховання дітей та молоді в сучасних реаліях»

«В умовах сьогодення особливого значення та актуальності набуває національно-патріотичне виховання дітей та молоді. Указом Президента України затверджено Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, якою у 11 розділах передбачено максимальний розвиток та удосконалення даного напрямку, особливо на рівні формування свідомості підростаючого покоління на засадах патріотизму, любові та відповідального ставлення до рідного краю», - наголосила у своєму виступі заступник голови Білопільської райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

З доповідями про стан реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2016 році та перспективи на 2017 рік виступили завідувач сектору молоді та спорту Білопільської райдержадміністрації Лідія КАЛЬЧЕНКО, методист із навчальних дисциплін, позашкільної та виховної роботи науково-методичної установи «Районний методичний кабінет» відділу освіти Білопільської райдержадміністрації Оксана СИДОРЕНКО, завідувач сектору культури Білопільської райдержадміністрації Світлана ЛУКОВА.

Доповідачі у свої виступах розповіли про напрацювання у даному напрямку та висловили єдину думку, що головною метою національно-патріотичного виховання має стати становлення громадянина – патріота України, готового будувати її як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру й злагоді в суспільстві.

Учасники «круглого столу» обговорили основні напрямки національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які мають бути втілені в життя у 2017 році, висловили свої пропозиції та побажання. Активними учасниками заходу стали представники інститутів громадянського суспільства: Лілія КОЗЛОВА, голова районної організації ветеранів, Сергій КУЦОМЕЛЯ, голова громадської організації «Воїни АТО Білопільщини», Вадим СОХАНЬ, представник громадської організації «Хто як не ми?» та Максим МУСІЄНКО, голова учнівського самоврядування.

В рамках заходу організовано виставку «Пишаюсь бути українцем» та перегляд літератури з національно-патріотичного виховання.

«Дана робота має проводитись послідовно та комплексно із залученням закладів культури, освіти району, районного військкомату, громадських організацій та активістів. Саме тоді наші діти та молодь виростуть справжніми патріотами рідної землі», - сказала на завершення Ольга Нестерович.

Подібні кругли столи будуть проходити і надалі для моніторингу та координації роботи з цього питання.