Районна газета

«СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Уже втринадцяте з 2 по 22 квітня пройде Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», до участі у якій запрошують усіх небайдужих жителів Сумщини 

Щорічно з 2006 року на зібрані під час акції кошти закуповується медичне обладнання, яке передають в безкоштовне користування в дитячі обласні лікарні кожної області України. Цьогоріч з 2 по 22 квітня збиратимуть кошти на медичне обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» намагається поширювати волонтерський рух в Україні і організація збору коштів – це лише один із методів реалізації цієї мети.

Основними цілями фонду є розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів, привернення уваги до благодійності, виховання відповідальності та формування моральних цінностей в української молоді і покращення ситуацій із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих лікарнях України.

За більш детальною інформацією звертатись до обласного представника фонду, який координує реалізацію акції на Сумщині Крістіни Сахно на  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  або 099-377-68-27.

З повним переліком придбаного обладнання можна ознайомитись за посиланням: http://sercedoserca.com.ua/ua/medichne-obladnannja/