Районна газета

У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА ОСВІТИ БІЛОПІЛЬЩИНИ ТРИВАЄ ЗАГОТІВЛЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Про стан заготівлі овочів для харчування хворих в стаціонарах району та про стан заготівлі овочів в освітніх й закритих закладах району говорили під час апаратної наради, яку провів голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН

«Плани з заготівлі продуктів харчування повинні бути виконані стовідсотково, овочі мають зберігатися в гарних умовах. Ми контролюємо процес заготівлі, щоб жоден бюджетний заклад не залишився без картоплі й овочів. Але наголошую, що чимало залежить й від волі й розуміння членів громади», - зазначив на початку очільник Білопільщини.

Головний лікар комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО зазначив, що невід’ємною частиною підготовки закладів до осінньо-зимового періоду є заготівля картоплі та овочів для харчування хворих, які лікуються в стаціонарних умовах лікарень району. Здійснюються виїзди автомобіля в населені пункти району для заготівлі овочів та картоплі, які розпочалися 9 вересня та триватимуть до 15 жовтня.

Посадовець повідомив, що заготівля овочів проведена повністю, за винятком капусти. В овочесховищах лікарень проведено ремонтні роботи та підготовчі роботи для зберігання картоплі й овочів в осінньо-зимовий період.

Як повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, з метою забезпечення виконання натуральних норм харчування і, одночасно, економії бюджетних коштів, враховуючи, що наш район є сільськогосподарським і кожна родина має земельну ділянку, овочева продукція у шкільні їдальні надходить з власних пришкільних ділянок та від батьків як спонсорська допомога.

«У загальноосвітніх навчальних закладах заготовлено, відповідно до потреби, овочевої продукції на 51%, у тому числі: картоплі – 54%, капусти – 42%, огірків – 70%, помідорів – 58%, цибулі – 41%, столового буряка – 46%, моркви – 44%», - сказала посадовець.

За її словами, з метою ефективного використання, уникнення псування, та у зв’язку з тим, що у окремих відсутні належні умови для зберігання овочевої продукції, заготівля овочів у школах району триває протягом року. 50% овочів заготовлюється на початок навчального року, 50% - після нового року.

«Залучення спонсорської допомоги батьків дало можливість зекономити з розрахунку в день на одного учня по 0,76 гривень, що становить 8% від необхідної вартості, - сказала Ольга Нестерович.

Як повідомив директор державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» Юрій ХРИСТІЙ, план заготівлі овочів у навчальному закладі виконано на 100%. Для здешевлення харчування учнів на навчальному господарстві училища вирощено картоплю на площі 4 га, а також огірки та помідори на площі 0,02 га.

Директор комунальної установи Сумської обласної ради «Білопільський дитячий будинок-інтернат» Володимир ТУРЧИН зазначив, що консервація заготовлена, на сьогодні укладені угоди на забезпечення овочами і планується зробити необхідний запас.