Районна газета

ГЕННАДІЙ ЗУБКО: «РЕФОРМУ МЕДИЦИНИ ОЧІКУЄ ВСЯ УКРАЇНА»

За словами Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, створення госпітальних округів наблизить медичні послуги до людини та підсилить місцеві заклади медицини

«Нашою метою в рамках реформи децентралізації у галузі медицини є збільшення кількості медичних послуг на місцях з одночасним підвищенням якості їх надання. До процесу обговорення питання створення госпітальних округів у регіонах  наразі долучені народні депутати, облдержадміністрації, голови ОТГ, керівники місцевих медичних закладів», – заявив Геннадій Зубко під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України.

За його словами, реформу медицини очікує вся Україна. У процесі реформи галузі охорони здоров’я необхідно, по-перше – наблизити медичну послугу до людини. По-друге, змінити систему фінансування, вкладати у кошти безпосередньо у послугу, за якою звертається людина. Створення госпітальних округів в областях значно підсилить місцеві медичні заклади.

«Ті області, які підуть шляхом створення госпітальних округів, госпітальних рад, якісної первинної і вторинної медицини, отримають допомогу від держави і міжнародних фінансових організацій, які підтримують впровадження медичної реформи», – підкреслив Геннадій Зубко.

За інформацією Урядового порталу: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249732732&cat_id=244276429