Районна газета

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ВИСОКО ОЦІНИЛО ПІДГОТОВКУ СУМЩИНИ ДО НАВЧАННЯ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ

Про це під час апаратної наради повідомив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

«Мені телефонувала помічник Міністра освіти і науки України і говорила, що вони вражені темпами підготовки нашої області, – зазначив Микола Клочко. – Я вдячний освітянам за пророблену роботу. До 1 вересня усі школи області мають бути готові до навчання в рамках концепції Нової української школи».

Як зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА, на Сумщині за новим державним стандартом навчатимуться 610 перших класів, у яких перебуватимуть 10879 учнів. На сьогодні за кошти субвенції, яка надійшла в область в сумі понад 25 мільйонів гривень, Сумська область уже придбала обладнання на 68%. Були закуплені 354 інтерактивних проектори, 433 ноутбуки, 613 планшетів, 683 багатофункціональні пристрої, 225 ламінаторів, 133 класних стаціонарних дошки, 100 екранів для проекції, понад 4 тисячі учнівських комплектів меблів тощо. 

«Сумщина справді має гарні показники в цьому напрямі, але питання у нас, звісно, не у показниках, а щоб були на 1 вересня забезпечені діти новим обладнанням, були зроблені ремонти приміщень», – підсумувала Вікторія Гробова.