Районна газета

ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НАВЧАННЯ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ НА КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Русланом ПРЕЙСОМ відвідали Білопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №1 та Білопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 ім. С. Гордієнка

В ході візитів до закладів очільник району ознайомився з ходом їх підготовки до навчання учнів перших класів за новим державним стандартом.

«Для того, щоб первачки 1 вересня навчалися за стандартом Нова українська школа необхідне об’єднання всіх гілок влади і бюджетів різних рівнів. Та поряд з цим необхідна й тісна партнерська співпраця з місцевим соціально відповідальним бізнесом. У нас непогані результати в цьому напрямку, найголовніше, щоб на 1 вересня діти були забезпечені новим обладнанням та були зроблені ремонти приміщень», - зазначив Володимир Верещагін.

На сьогодні для перших класів вже закуплено 22 інтерактивні проектори, 22 ноутбуки, 22 багатофункціональні пристрої, 26 учнівських комплектів меблів тощо.