Районна газета

ПОКЛИКАВ ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ЗА ПАРТИ

У всіх школах району 1 вересня відбулося свято Першого дзвоника

У цей день голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, голова Білопільської райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН та заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ відвідали Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №4.

Вся шкільна родина Білопільського НВК №4 зібралась на шкільному подвір’ї, щоби урочистою лінійкою розпочати новий 2018-2019 навчальний рік, відсвяткувати День Знань та запросити у своє коло маленьких, але таких допитливих, невгамовних першокласників. Цьогоріч за парти тут сядуть майже 230 учнів, з них 16 – першокласники.

«Це свято урочисте та хвилююче для всіх дітей та дорослих, адже воно символізує нові починання та прагнення до змін. Особливим є сьогоднішній день для першокласників, перед якими відкриває двері у дивовижний світ знань «Нова українська школа», в якій будуть враховуватись індивідуальні здібності кожної дитини. Знаковим він буде і для тих школярів, які продовжують своє навчання», - зазначив очільник району.

Володимир Верещагін висловив слова вдячності вчителям за виховання майбутніх патріотів України, а також батькам, спонсорам та всім, хто впродовж літа надавав допомогу в підготовці шкіл, в оздоровленні та відпочинку дітей.

Завершилося свято гомінким дзвінком, що сповістив про старт нового навчального року в контексті Нової української школи та запросив завзятих школярів за парти.

Також цього дня відбулося відкриття після капітального ремонту корпусу початкової школи. Слів вдячності від батьків керівникам області та району, які завітали на свято, не було меж.