Районна газета

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МАЮТЬ БУТИ НЕ ЛИШЕ ЗАТИШНИМИ І ОХАЙНИМИ, А Й БЕЗПЕЧНИМИ

Заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ здійснив робочу поїздку у Сумський район, де проінспектував школи та хід ремонту доріг

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, заступник очільника області Вадим Акпєров разом із представниками районної влади та ДСНС перевірив Верхньосироватську та Великочернеччинську ЗОШ щодо дотримання вимог пожежної безпеки.

Такі перевірки щодо безпеки інтернатних закладів, закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної)  та спеціалізованої освіти проводяться на Сумщині постійно на вимогу Уряду. Зокрема ДСНС складено приписів на суму близько 23 млн. гривень за підсумками перевірки загальноосвітніх  та дошкільних закладів Сумського району щодо їх пожежної безпеки. Це питання розглядали на засіданні колегії Сумської райдержадміністрації.

Вадим Акпєров під час інспектування шкіл поцікавився, як керівники навчальних закладів та району будуть усувати виявлені недоліки, та запропонував провести показові навчання з  дотримання правил пожежної безпеки у школах та дитячих садочках Сумського району.

Також заступник голови облдержадміністрації проінспектував хід ремонтних робіт на дорозі Суми-Миропілля-Осоївка. Ремонт нещодавно розпочався і Вадим Акпєров акцентував увагу на ретельному контролі за використанням бюджетних коштів та за якістю робіт.