Районна газета

ГАРНІ УМОВИ НАВЧАННЯ – ЗАПОРУКА МАЙБУТНІХ УСПІХІВ ДИТИНИ

Голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН вручив дитячі меблі у Ворожбянському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  №1 та у Куянівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад. Це нові ліжка, шафи для одягу, столи, стільці, стінка та лавки.

За словами очільника Білопільщини, одним із основних напрямків роботи влади є створення належних умов для виховання та навчання підростаючого покоління, рівного доступу дітей до якісної освіти. «Незважаючи на фінансові труднощі, ми докладаємо максимум зусиль для матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів Білопільщини, - сказав посадовець. - У районі діє програма «Дитячі меблі Білопільщини», що має на меті забезпечення сучасними та якісними дитячими меблями закладів освіти, які відповідають віковим параметрам дітей та гігієнічним вимогам».

За словами голови райдержадміністрації, на виконання цієї програми закуплено нові дитячі меблі для дошкільних груп навчальних закладів.

«Упевнений, що тепер дітям приємніше буде відвідувати навчальний заклад і цікавіше здобувати знання у зручних умовах. Адже гарні умови навчання - запорука майбутніх успіхів дитини, і дуже важливо, аби перше враження від школи було якнайкращим», - сказав Володимир Дурноп’ян.