Районна газета

РОЗВИТОК ІНТЕГРОВАНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ ЗАСОБАМИ МИСТЕЦТВА ХУДОЖНЬОГО СЛОВА

На базі Білопільського НВК: ЗОШ I – III ступенів - ДНЗ №4 відбувся районний семінар – практикум учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури «Розвиток інтегрованого навчання учнів засобами мистецтва художнього слова»

Гостей зустрічали з хлібом та сіллю, учні презентували свій заклад.

У процесі роботи семінару педагоги відвідали фрагмент уроку з літератури «Про складне - просто»( учитель української мови та літератури Аніщенко Л.Ф.) На уроці були показані різні підходи до вивчення елементів теорії літератури.

У 9 класі на уроці зарубіжної літератури «Особливості драматичного конфлікту в драмі Ф.Шиллера «Вільгельм Телль» та особливості його художнього втілення» (учитель зарубіжної літератури Качан Л.О.), діти змогли поринути в атмосферу сценічного мистецтва, долучитися до азів психології.

Цікаво та пізнавально пройшов урок «Літературне сьогодення Білопільщини» в 5 класі (учитель української мови та літератури Логвин С.В.) Тут учні «зустрілися» із письменниками-земляками, «пройшли» їхніми тернистими шляхами, прочитали вірші. На уроці була присутня Калиновська Л.І. – член Національної спілки журналістів України, голова літературного об’єднання «Вир», яка розповіла про дієву й творчу роботу білопільських літераторів.

Із цікавою розповіддю про шкільні роки через скайп-зв’язок відбулася розмова  з членом Спілки письменників України, головою Спілки письменників Сумщини, видатним письменником Вертілем О.В.

Літературно-музичний калейдоскопом «Тричі мені являлася любов»(учитель української мови та літератури Мулярова І.М.) був присвячений 160- річчю від дня народження та 100-річчю від дня смерті І. Я. Франка.

По завершенню семінару методист НМУ «РМК» Чухліб Н. І. підвела підсумки та надала методичні рекомендації щодо інтегрованого навчання учнів.