Районна газета

РАЙОННИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

На базі Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради відбувся районний семінар учителів математики у формі методичного порадника «Ефективна підготовка учнів до ЗНО з математики»

Мета заходу – підвищити теоретичний та науково-практичний рівень учителів з питань ефективної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Руденко Л.В., керівник методичного об’єднання, учитель математики Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради, проінформувала присутніх про результати рівня навчальних досягнень з математики учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Білопільського району при складанні ЗНО у 2016 році, надала рекомендації щодо діяльності учителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з математики в 2017 році. Учасники порадника виконали діагностичне завдання з оцінювання прогалин у знаннях учнів та обговорили способи допомоги при складанні програми самопідготовки до ЗНО з математики. Було проведено тестування з фахової майстерності.

Присутні мали змогу ознайомитися з особливостями реєстрації на ЗНО у 2017 році, обговорили нормативні документи з даного питання.

Цікаво і змістовно Руденко Л.В. було проведено майстер-клас «Розв’язування завдань ЗНО з математики».

На завершення обговорено питання проведення державної підсумкової атестації з математики у 9 класі, надані кваліфіковані консультації.