Районна газета

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ БІЛОПІЛЬЩИНИ

У відділі освіти Білопільської районної державної адміністрації відбулася серпнева конференція працівників освіти району

В ході конференції її учасники окреслили завдання навчальних закладів району на 2017-2018 навчальний рік в умовах реформування загальної середньої освіти – упровадження Концепції Нової української школи та Державного стандарту початкової загальної освіти.

Привітати учасників конференції завітали голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, депутати Сумської обласної ради Юрій ХРИСТІЙ, Наталія КАЛІНІЧЕНКО та Андрій КИСІЛЬ.

У своїй промові очільник району наголосив: «Сьогодні на країну чекає докорінне перезавантаження. На часі – модернізація системи освіти, запровадження передових європейських стандартів, забезпечення інноваційного розвитку галузі. Важливим аспектом педагогічної справи має стати патріотичне виховання молоді, пробудження любові до своєї землі, рідного краю, історичного минулого свого народу. Нині, як ніколи, потрібні нові підходи до виховання патріотизму. Новий навчальний рік ставить перед нами низку завдань, найголовніше серед яких – забезпечити високу якість знань молодої зміни, яка завтра поповнить лави студентства, інтелігенції, робітників, працівників села.

Очільник району подякував кожному за нелегку працю та запевнив, що районна влада й надалі створюватиме умови як для навчання, так і для реалізації передового педагогічного досвіду, стимулюватиме роботу вчителів, викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання, але для цього нам необхідно відстояти мир і право українців жити в незалежній державі.

Грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Грамотами та Подяками райдержадміністрації були нагороджені кращі вчителі та педагогічні колективи Білопільщини.

З доповіддю «Про підсумки роботи закладів освіти району у 2016-2017 навчальному році та стратегічний розвиток освіти району в умовах реформування» виступила заступник голови Білопільської райдержадміністрації, депутат Білопільської районної ради, відмінник освіти України Ольга НЕСТЕРОВИЧ.

Після обговорення доповіді учасники конференції прийняли відповідну Резолюцію.