Районна газета

ПРО СТАН ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Діяльність Білопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області у поточному році підпорядкована виконанню планових завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої Кабінетом Міністрів України у вересні 2016 року, зокрема щодо підвищення якості обслуговування громадян

Станом на 01.07.2018 на обліку в управлінні перебувало 14068 пенсіонерів Білопільського району, що на 441 менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Протягом І півріччя на особистий прийом до управління звернулася 3821 особа, у тому числі спеціалістами відділу обслуговування громадян (фронт-офісом) прийнято 3667 громадян. Завдяки застосуванню сучасних форм обслуговування громадян та збільшення пунктів обслуговування, кількість відвідувачів до стаціонарного приміщення управління у поточному році зменшилась на 777.

З початку року призначено 191 нову пенсію, здійснено перерахунки по заявах 445 пенсіонерам. Запровадження сучасних інформаційних технологій, у рази зменшило тривалість надання послуг. Середня тривалість обслуговування пенсіонера від початку прийому заяви про призначення пенсії до повернення оригіналів документів становить 32 хвилини, та від початку прийому заяви про перерахунок пенсії - 11 хв.  Нові технологічні рішення  також значно спростили механізм призначення/перерахунку пенсій. Середнє значення днів обробки заяв складає 5,5 днів, при визначеному законодавством терміні 10 днів.

В умовах оптимізації функціональних процесів велика увага приділяється  питанню розширення мережі пунктів обслуговування громадян. Так, у поточному році в смт. Улянівка створено новий пункт обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення. Продовжено роботу на віддалених робочих місцях в Миколаївській селищній ОТГ та ЦНАПі Білопільської райдержадміністрації. Завдяки такій формі роботи протягом І півріччя 527 осіб отримали пенсійні послуги за місцем свого проживання.

З метою наближення послуг до населення організовано та проведено 54 виїзні прийоми в населених пунктах  за місцем проживання громадян, у т. ч. 14 виїздів у складі “мобільного соціального офісу”, під час яких 492 особам надано консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення.

Дистанційне обслуговування громадян здійснюється за “гарячими” телефонними лініями, налагоджений  скайп-зв’язок з сільськими радами,  запроваджено надсилання пенсіонерам SMS-повідомлень.

Для отримання електронних послуг зареєстровано понад 16 тисяч користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України із числа пенсіонерів та застрахованих осіб.

Управлінням виконано обсяг робіт щодо подальшого підвищення соціальних гарантій, зростання рівня пенсійного забезпечення. Так, у поточному році проведено масові перерахунки пенсій особам, які досягли 65-річного віку та мають необхідний страховий стаж; перераховано раніше призначені пенсії: шляхом встановлення максимального розміру пенсії; у зв’язку з надходженням показників середньомісячної заробітної плати в галузях економіки; працюючим пенсіонерам; у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність  тощо.

Середній розмір пенсії становить 2016 грн.30 коп., що на 382 грн. 82 коп. або на 123,4 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Загальний обсяг надходжень до бюджету Пенсійного фонду району за І півріччя 2018 року склав 169099,4 тис.грн. З урахуванням перехідних виплат пенсійні виплати порівняно з відповідним періодом минулого року збільшились на 35193,4тис. грн. або на 126,2 %. Всі пенсійні виплати профінансовані вчасно і в повному обсязі.

Надходження власних коштів за І півріччя склали 326,9 тис. грн. або 102,6% Плану доходів і видатків бюджету управління.

Надходження єдиного внеску від платників району (в частині розподілу до Пенсійного фонду) збільшились порівняно з відповідним періодом минулого року на 8553,5 тис.грн. або на 124,9 % і склали 42906,6 тис.грн.

Забезпеченість фінансування виплати пенсій за рахунок власних надходжень складає 25,6 %, яка зменшилась порівняно з 01.07.2017 на 4,5 % .

В рахунок погашення заборгованості мобілізовано 43,5 тис.грн., у т.ч. від заходів примусового стягнення – 12,1 тис.грн.

Заборгованість до Пенсійного фонду платників району станом на 01.07.2018 становить 1634,9 тис.грн., 90,4 % якої належить підприємствам - банкрутам та боржникам з безнадійним статусом боргу. З початку року заборгованість збільшилась на 57,3 тис.грн. у зв’язку з невиконанням Державним підприємством “Побєда” та приватним підприємством “Відродження” обов’язку з відшкодування пільгових пенсій.

Заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску за виконавчими документами управління, яку адмініструє Державна фіскальна служба,  складає  766,4 тис. грн., зменшилась на 5,9 тис.грн. та належить боржникам з безнадійним статусом боргу.

Борги економічно-активних підприємств склали 156,9 тис.грн. (Приватне сільськогосподарське підприємство агрофірма “Україна”), що у порівнянні з початком  року менше на 3,1 тис.грн., 9,6 % в загальній сумі заборгованості до ПФУ.

Найбільшим боржником є Приватне акціонерне товариство “Ворожбянський машинобудівний завод” Білопільського району з сумою боргу 1345,1 тис.грн., яке тривалий час перебуває в процедурі банкрутства.

З метою скорочення заборгованості управлінням вжито організаційно-правові заходи до боржників

Управлінням у межах компетенції вживаються заходи, спрямовані на виявлення та детінізацію трудових відносин та заробітної плати. По 93 суб’єктах господарювання, звітність яких свідчить про ймовірне недотримання роботодавцями вимог в оплаті праці, матеріали направлялись місцевим органам виконавчої влади, державній інспекції нагляду за додержанням законодавства про оплату праці, правоохоронним та податковим органам, соціальним партнерам. 

На 6 засіданнях робочої групи при райдержадміністрації заслухано 93 суб’єкти господарювання, які не дотримуються вимог законодавства щодо виплати найманим працівникам заробітної плати у розмірі не меншому за мінімальний рівень, зменшують чисельність найманих працівників, збільшують кількість працюючих з ознакою “неповний робочий час” тощо. В результаті 104 найманим працівникам здійснено доплату до мінімальної заробітної плати, як наслідок забезпечено їм право на зарахування страхового стажу у повному обсязі.

Спільно з сільськими та селищними радами продовжено роботу з дослідження ефективності використання трудових ресурсів для виявлення та залучення незайнятого населення до участі у пенсійному страхуванні. У результаті проведеної роботи у сільській місцевості зареєстровано 4 підприємства, створено 17 нових робочих місць та на 129 осіб  збільшено кількість найманих працівників, та як наслідок додатково отримано кошти до бюджету Фонду  від сплати єдиного внеску у сумі 142,8 тис.грн.

Забезпечено контроль за підтриманням у актуальному стані реєстру застрахованих осіб, який поповнюється щомісячно даними більше 6 тисяч застрахованих осіб. З цією метою здійснено аналіз результатів співставлення інформації з іншими інформаційними базами суб’єктів інформаційного обміну та  опрацьовано 3 тисячі звітів страхувальників  на коректність внесення даних до облікових карток застрахованих осіб та упередження виникнення причин, що призводять до не зарахування застрахованим особам страхового стажу. У визначеному законодавством  порядку опрацьовано 1004 запити на видачу персоніфікованих відомостей громадянам із реєстру застрахованих осіб.

Проведено 198 заходів інформаційно-консультативного характеру, на яких були присутні 3457 мешканців району. Більша половина заходів проведена за участі місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, що суттєво підвищило ефективність заходів.

Перший заступник

начальника управління                                                      Ольга МАКАРЕНКО