Районна газета

ЗАПРАЦЮВАЛО «БЮРО ЗНАХІДОК» ВТРАЧЕНИХ ПЕНСІЙНИХ ПОСВІДЧЕНЬ

З метою покращення якості обслуговування громадян похилого віку головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області започатковано новий корисний для пенсіонерів проект «Бюро знахідок» втрачених пенсійних посвідчень

Відтепер загублені (знайдені) пенсійні посвідчення одержувачі пенсій зможуть отримати в сервісних центрах Пенсійного фонду України області, розташованих в усіх міських та районних точках обслуговування громадян.

А щоб знахідка швидко знайшла свого адресата, звертаємось до небайдужих громадян з проханням повертати знайдені пенсійні посвідчення особисто його власникам або до найближчих сервісних центрів Пенсійного фонду України області. Повертаючи документи, Ви допоможете людям і тим самим примножите свої добрі справи.

Також, повідомлення про загублені або знайдені пенсійні посвідчення можна залишити, зателефонувавши на телефони “гарячих ліній” Білопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України: по м. Білопілля (05443) 9-07-73, по м. Лебедин (05445) 2-33-56.

Сподіваємось, що корисна ініціатива пенсійників області стане надійним інструментом для пошуку загублених пенсійних документів та поверне впевненість і спокій клієнтам Фонду.

Перший заступник начальника

Білопільського об’єднаного управління

ПФУ Сумської області                                                    Ольга МАКАРЕНКО