Районна газета

ЗБІЛЬШЕНО ПОКАЗНИКИ БЮДЖЕТУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЗА ВСІМА ДЖЕРЕЛАМИ НАДХОДЖЕНЬ

З метою своєчасної та в повному обсязі виплати підвищених розмірів пенсій Білопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України щоденно працює над питаннями наповнення бюджету Пенсійного фонду України за рахунок власних доходів

В результаті проведеної роботи у І кварталі 2019 року платниками території управління забезпечено надходження єдиного соціального внеску в сумі 64,1 млн. грн., що на  16,8 млн. грн. або на 35 % більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, мобілізовано в сумі 297,6 тис.грн. або 135,3 %  планового показника бюджету управління.

Надходження збору з окремих видів господарських операцій склали  97,4 тис.грн., що в 2,4 рази перевищує  індикативний показник.

Збільшенню надходжень сприяла безпосередня робота з платниками щодо виконання ними фінансових поточних зобов’язань, взаємодія з органами державної виконавчої служби з питань стягнення заборгованості з боржників, проведення співбесід з керівниками підприємств-боржників та ін.

У поточному році від заходів з погашення заборгованості по платежах до бюджету Фонду надійшло 25 тис.грн., від сплати єдиного соціального внеску  - 617 тис.грн. та від заходів з легалізації – 217 тис.грн.

Спеціалісти територіального управління, з метою набуття громадянами страхового стажу, продовжують інформувати роботодавців  та застрахованих осіб про обов’язок своєчасної і в повному обсязі сплати страхових внесків, адже соціальні внески – це фінансові можливості Пенсійного фонду для здійснення пенсійних виплат сьогодні та в майбутньому.

Перший заступник начальника

Білопільського об’єднаного управління

ПФУ Сумської області                                                    Ольга Макаренко