Районна газета

ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ СТАЛИ ДОСТУПНІШИМИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ РІЧКІВСЬКОЇ ОТГ

З метою наближення якісних послуг до населення та спрощення механізму їх надання, 22 січня цього року в Річківській об'єднаній територіальній громаді Білопільського району було створено віддалене робоче місце для прийому громадян спеціалістами Білопільського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Відтепер послугами з питань пенсійного забезпечення мають можливість скористатися мешканці 17 населених пунктів ОТГ, загальна чисельність населення якої складає понад 4,3 тисяч чоловік, серед яких третина – пенсіонери.

Прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду проводиться у приміщенні Річківської сільської ради згідно графіка - з 8.30 до 13.00 години у другу середу кожного місяця.

Мешканцям громади надаються всі види послуг з питань пенсійного забезпечення, які передбачені порядком обслуговування під час виїзних прийомів громадян на віддалених робочих місцях. Послугами Фонду зможуть скористатися не тільки пенсіонери, а й працююче та самозайняте населення.

На Білопільщині пункти обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення, крім базового сервісного центру, функціонують в Центрах надання адміністративних послуг Білопільської райдержадміністрації та Миколаївської селищної ОТГ, а також в Улянівській селищній раді, де проводиться прийом громадян згідно затверджених графіків.

Збільшення пунктів обслуговування було б неможливим без підтримки керівництва органів влади на місцях, які не байдужі до запитів громадян і добре розуміють, що від такого почину виграють  місцеві жителі.

Обслуговування пенсіонерів та застрахованих осіб на віддалених робочих місцях користується попитом у населення, а кількість послуг, одержаних за місцем проживання, набуває все більшої довіри. Протягом 2019 року, мережа Білопільського сервісного центру надала населенню понад 18 тисяч послуг, у тому числі 2 тисячі на віддалених робочих місцях, що стало реальним наближенням послуг Фонду до їх місця проживання.

Начальник Білопільського відділу

обслуговування громадян

(сервісний центр)                                                                                                               Ольга МАКАРЕНКО