Районна газета

Протидія домашньому насильству

Оновлено 14.06.2019

Закон України від 7 грудня 2017 року №2229-VІІІ "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.2009 № 3131/386 «Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї»

Презентація "Право на життя без насильства"

Інформація про відповідальну особу за протидію домашньому насильству на рівні районних державних адміністрацій у Білопільському районі Сумської області

Інформація про персонально-відповідальну особу за протидію домашньому насильству на рівні районних державних адміністрацій у Білопільському районі Сумської області

ЗУПИНІМО НАСИЛЬСТВО! НАСИЛЬСТВО В СІМ'Ї – ЦЕ ЗЛОЧИН, ВІД ЯКОГО СТРАЖДАЮТЬ НАЙРІДНІШІ ЛЮДИ. ПАМ`ЯТАЙТЕ: БЕЗВИХОДІ НЕ БУВАЄ!