Районна газета

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Громадська організація Громадський холдинг "ГРУПА ВПЛИВУ" та Громадська організація Донбас СОС запрошують на презентацію-тренінг "Внутрішнє переміщення: Юридичні основи та Інструменти місцевої адвокації", який відбудеться у Сумах 7-8 серпня

До участі запрошуються громадські активісти, представники місцевих органів влади, які займаються захистом прав та вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від наслідків конфлікту населення.

Захід має на меті посилити спроможності регіональних громадських організацій та представників місцевих органів влади будувати ефективну взаємодію, адвокатувати зміни щодо захисту прав ВПО та постраждалого внаслідок конфлікту населення.

Під час презентацій-тренінгів учасники отримають навички, як на місцевому рівні вирішувати проблеми, пов'язані із захистом ВПО, як проводити ефективну адвокаційну діяльність у своєму регіоні, отримають поради та практичний досвід з юридичних питань, що стосуються ВПО, познайомляться з інструментами дослідження стану дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та розглянуть багато інших практичних питань.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету до 27 липня включно за посиланням http://bit.ly/2MGhgH8

За більш детальною інформацією звертайтеся до районного Управління соціального захисту населення за адресою: м. Білопілля, вул. Сумська, 9, каб.11 або за телефоном 9-13-33.