Районна газета

«ПАКУНОК МАЛЮКА»

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

«Пакунок малюка» надається на кожну живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні «пакунки малюка», в такому випадку для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву, яка оформлюється в пологовому будинку та передається до Управління соціального захисту населення для отримання пакунка за фактичним місцем проживання.

Наразі здійснюється сертифікація товарів, що входять до «пакунків малюка», та організація їх доставки на обласний склад. Після надходження «пакунків малюка» на склад, їх видача здійснюватиметься відповідно до Порядку.

За більш детальною інформацією з питання отримання «пакунка малюка» можна звернутися до Управління соціального захисту населення за адресою: м. Білопілля, вул. Сумська, буд. 9 або за телефоном 9-13-33.