Районна газета

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ УЧАСНИКІВ АТО/ ООС У ДИТЯЧИХ ЦЕНТРАХ «АРТЕК» ТА «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

        Із червня 2018 року до функцій Управління соціального захисту населення  відноситься питання підбору та направлення  дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів «Артек» (м.Пуща Водиця Київської області) і «Молода гвардія» (м.Одеса) за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті.       

       Путівки надаються з частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості (сплачується зарахунок батьків, осіб, які їх замінюють, або з інших джерел, незаборонених законодавством). Повна вартість путівки становить близько 10 тисяч гривень.

       До дитячих центрів направляються діти віком від 7 до 18 років, про що надається копія свідоцтва про народження дитини.

      Звертаємо увагу, що при подачі заяви на отримання путівки обов’язково пред’являється паспорт одного з батьків та оригінали необхідних документів, що підтверджують безпосередню участь батьків у проведенні АТО/ООС.            

       За рахунок бюджетних коштів дитина має право на забезпечення путівкою до зазначених дитячих закладів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що пільгова путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Про це надається довідка з навчального закладу. При цьому путівкою до одного й того самого дитячого

центру дитина забезпечується один раз на два роки. Перед відправленням діти, яким надається путівка, повинні пройти медичний огляд та отримати медичну довідку встановленого зразка.

      Рішення про направлення дитини у дитячий  центр приймається  районною комісією з розподілу путівок для дітей пільгових категорій.

      Разом з тим, кількість путівок, що виділяється району для зазначеної категорії осіб, є досить обмеженою ( у 2018 році  путівки отримали 4 дітей учасників АТО, у 2019 році виділено також  4 путівки).

       За більш детальною інформацією з даного питання можназвернутись до Управління  (каб.16) або за телефоном 9-25-96.