Районна газета

ЗАПИТУВАЛИ - ВІДПОВІДАЄМО

Запитання: У попередньому опалювальному періоді я отримував житлову субсидію готівкою в АТ «Ощадбанк». Чи можу я отримувати кошти субсидії в іншій банківській установі?

Відповідь. Відповідно до внесених змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807 із 1 жовтня 2019 року виплата житлових субсидій у готівковій формі пенсіонерам буде проводитись шляхом перерахування коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в банківській установі або через відділення АТ «Укрпошта», тобто за місцем отримання пенсії.

Одержувачам житлової субсидії, які не отримують пенсію, виплата буде проводитись на раніше відкриті рахунки в АТ «Ощадбанк». Але якщо ви бажаєте отримувати субсидію в іншій банківській установі, то вам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення з відповідною заявою та надати  реквізити банківського рахунку.

Одержувачі субсидії, які не отримують пенсії та у них не відкритий рахунок в АТ «Ощадбанк», а також ті, які отримують пенсію в іншому районі, зобов’язані самостійно надати інформацію про спосіб виплати та

реквізити рахунку в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюватиметься через відділення АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною у заяві.