Районна газета

НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ЗА ПРОХОДЖЕННЯ ОБСТЕЖЕННЯ МЕТОДОМ МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНОЇ ТОМОГРАФІЇ

З метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та забезпечення необхідним медичним обстеженням, згідно Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, передбачено надання адресної грошової допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих (померлих) за проходження магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Компенсація надається за рахунок коштів обласного бюджету учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, які пройшли обстеження методом МРТ у розмірі 100% фактичної вартості проведеного дослідження.

Для отримання компенсації необхідно звернутися до Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується компенсація.

До заяви додаються:

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та довідка про безпосередню участь в АТО (члени сімей загиблих (померлих) учасників АТО – відповідне посвідчення);

- копія направлення амбулаторного чи стаціонарного хворого на обстеження МРТ після заключення обласного фахівця;

- оригінал чеку про проведення МРТ із зазначенням фактичної вартості дослідження.

Департамент соціального захисту населення Сумської обласної адміністрації протягом 10 днів після отримання заяви та всіх вищезазначених документів призначає компенсацію заявнику.

Компенсація перераховується на банківський рахунок заявника.

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Білопільської райдержадміністрації (каб. № 17), номер телефону 7-10-53.