Районна газета

«НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ» (2)

Напередодні відзначення Дня Захисника України, Дня українського козацтва та Покрови пресвятої Богородиці на стадіоні ім. Ю. Білонога відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави»

На старт фестивалю зібралися 8 команд загальноосвітніх закладів району, які змагалися у спритності, витривалості та швидкості.

«З історії війська запорізького ми знаємо, що український козак – людина смілива та винахідлива, підприємлива та ініціативна. З історії українського козацтва нам відомі головні цінності, які сповідували і відстоювали наші славні прадіди – державність, духовність і матеріальний добробут, моральне та фізичне здоров’я нації. Тож ви маєте бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ українського козацтва. Державі потрібні сильні тілом і духом люди, саме такі якості найкраще розвиваються під час занять фізичною культурою і спортом. Ви вже є переможцями, вийшовши на старт районного фестивалю», - наголосив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, вітаючи учасників фестивалю.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих на сході України героїв-земляків хвилиною тиші та від імені учасників були покладені квіти до Меморіалу «Алея Слави Героїв АТО».

Юні спортсмени змагалися у стрибках у довжину з місця, у стрибках на скакалці, «човниковому» бігу та комбінованій естафеті.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце виборола Білопільська спеціалізована школа I-III ступенів № 1, другими були учні Білопільської загальноосвітньої школи I-II Iступенів ім. С. Гордієнка № 2, третє місце посіли спортсмени Ганнівсько-Вирівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Команди-переможниці і призери спортивних змагань були відзначені грамотами відповідних ступенів.