Районна газета

ВПОРЯДКУВАЛИ СПОРТИВНІ СПОРУДИ

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота» є програмою Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» з облаштування спортивних майданчиків, футбольних полів та інших спортивних об'єктів.                                                                                        

В нашому районі, як і по всій Україні цей захід відбувався з 1 по 30 квітня. У цьому році до участі в місячнику були залучені учні загальноосвітніх шкіл, вищого професійного училища, спортивної громадськості та небайдужих мешканців району (всього понад 1,3 тис. осіб).                                       

Особливо активно включились до відповідних робіт в навчальних закладах району та на місцевому стадіоні ім. Ю.Білонога, де в короткі терміни були впорядковані сектори для метань, стрибків та ігрові майданчики.          

Кращими волонтерами заходу цьогоріч стали ТЕНИЦЬКИЙ Сергій (Річківський НВК:ЗОШ I-IIIст.-ДНЗ), ЛЕНИЦЬКИЙ Андрій (Куянівський НВК:ЗОШ I-III ст.-ДНЗ), ДЕРЕВ’ЯНКО Федір (Білопільська СШ I-IIIст.№1), РУЧКА Антон (Білопільське ВПУ), СУХОВІЙ Віктор (РЦ ФЗН «Спорт для всіх») та тренер-викладач СОДЮСШ – БЄЛІКОВ Володимир Павлович зі своїми учнями.

Усього за період місячника в районі було приведено в належний стан 49 площинних спортивних споруд на яких вже проходять різноманітні спортивні заходи. Ось і на місцевому стадіоні ім. Ю.Білонога 6 травня  відбудуться фінальні ігри започаткованого в цьому році Кубку голови районної державної адміністрації з футболу серед школярів.

Сподіваємося, що проведена робота позитивно вплине на популяризацію здорового способу життя в районі та сприятиме активному відпочинку молоді влітку.